خدمات فرز CNC , خدمات تراش CNC

اختراع دستگاه تهویه هوای مجهز به فیلتر نیکل ۲۵۰ درجه برای اولین بار در جهان

توحید الهام دوست برای اولین بار در جهان دستگاه تهویه هوای مجهز به فیلتر نیکل ۲۵۰ درجه را اخترع و دستگاه‌های پلاسمای سرد و ترمیم کننده قطعات پلاستیکی خودرو را بومی سازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ توحید الهام دوست ۲۶ ساله از استان آذربایجان غربی، کارشناس برق مخابرات و مدیر عامل شرکت ایده پردازان دانش الکترونیک پایا دستگاه تهویه هوای مجهز به فیلتر نیکل ۲۵۰ درجه را در سال ۱۳۹۷ برای اولین بار در جهان اختراع کرده و دستگاه‌های ترمیم کننده و شفاف کننده قطعات پلاستیکی خودرو را در سال ۱۳۹۷ و بوگیر ضدعفونی کننده کابین خودرو با تکنولوژی پلاسمای سرد را در سال ۱۳۹۶ بومی سازی کرده است.

دستگاه سیستم تهویه هوای مجهز به فیلتر نیکل ۲۵۰ درجه، فیلتر هپا، کربن فعال و لامپ uvc هوشمند بدون نیاز به اپراتور است که هوا را تا ۰/۰۱ میکرون فیلتر می‌کند بعد حجم هوای خروجی را به ۲۵۰ سانتی گراد می‌رساند و بعد از خنک سازی آزاد می‌کند، این کاری را که این دستگاه انجام می‌دهد هیچ کدوم از فیلترهای کاغذی سطح جهان نمی‌تواند آن را انجام بدهد به طور مثال همین کرونا کوچکتر از ۰/۲ میکرون که می‌تواند از فیلترهای هپا عبور کند را نمی‌شود فیلتر کرد ولی به وسیله این دستگاه دیگر محدودیتی در بار میکروبی و قطر و اندازه نداریم.

دستگاه دیگر طراحی دستگاه پلاسمای سرد است که بدون نیاز به مواد شیمیایی در ۱۰ ثانیه کابین خودرو، پا و کفش را ضدعفونی و بوگیری می‌کند. 

دستگاه بوگیر و ضدعفونی کننده پا و کفش با تکنولوژی پلاسمای سرد است که توانایی از بین بردن باکتری‌های پا در ۱۰ ثانیه را دارد همچنین عدم نیاز به استفاده از مواد شیمیایی، کارکرد هوشمند و عدم نیاز به اپراتور و مجهز به سیستم گرمایش از کف جایگاه است.

دستگاه بوگیر ضدعفونی کننده کابین خودرو با تکنولوژی پلاسمای سرد طراحی شده و توانایی بوگیری و ضدعفونی کابین در ۱۰ دقیقه، عدم نیاز به استفاده از مواد شیمیایی، مجهز به چهار سلول مجزا، قابلیت کنترل مقدار گاز تولید شده، مجهز به فیلتر های رطوبت گیر و خشک می‌باشد.

همچنین دستگاه ترمیم کننده و شفاف کننده قطعات پلاستیکی خودرو که کاربرد آن در شفاف سازی طلق چراغ های جلو، عقب و مه شکن با ماندگاری بالا و بدون بازگشت است که با کاربری آسان و بدون نیاز به تعویض و عدم نیاز به باز کردن قطعات از روی خودرو قابل استفاده در همه مکان ها می‌باشد.

خبرگذاری غلم و فناوری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *